Kalkınma Ajansı Proje Örnekleri | İş Planları, İş Planı Örnekleri, Girişimcilik ve İş Fikirleri
Sponsorlu Bağlantılar
film izle | hd film izle | erotik film

kalkınma-ajansları_238891Kalkınma Ajansı projeleri örneği konusunda yaşanan sıkıntılar oldukça fazla, çoğu kişi ajansların proje yazma eğitimlerine katılmalarına rağmen tam olarak ne yapacaklarını bilemiyorlar. Hatalı bir proje yazmaktansa, ya danışman firmalardan destek alıyorlar yada internette arama yaparak kendilerine klavuz olabilecek kalkınma ajansı proje örnekleri aramaya koyuluyorlar. Ama hiç bir zaman tam istediklerini bulamıyorlar. Çok ufak bir doküman ellerinde olsa eminim tam manasıyla bunu kendilerine uygulayarak güzel bir proje hazırlayacaklardır. İşte bu amaçla isplaniornekleri.org sitemizde örnek bir kalkınma ajansı projesi yayınlamaya karar verdik. Burada paylaşacağımız kalkınma ajansı proje örneği, daha önce bir kalkınma ajansı tarafından resmi web sitesine konulmuş, ancak daha sonradan ne hikmetse kaldırılmıştır. Her ne kadar dört dörtlük hazırlanmış bir proje olmasada, işinize yarayacağını düşünüyorum. Sizlerden gelecek olan talepler doğrultusunda, Kalkınma Ajansından destek almış proje örneklerinide sizlerle paylaşmak istiyorum. Ancak burada dikkat etmeniz gereken, mutlaka örnek projeye birebir bağlı kalmadan kendi projenizi hazırlayın. O zaman projenizin kabul edilme şansı artacaktır. Proje hazırlanması ile alakalı olarak aklınıza takılan ve sormak istediğiniz ne varsa aşağıda ki yorum kısmına yazarak bize iletebilirsiniz. Elimizden geldiğince aklınızda ki soruları gidermeye çalışacağız. Hepinize kolay gelsin şimdiden..


Avrupa Birliği Fonları İçin Proje Nasıl Hazırlanır?
Salih Kaya

Kalkınma Ajansı Proje Örneği İndir

Terimler;

Sponsorlu Bağlantılar

(İstka) İstanbul Kalkınma Ajansı proje örneği, (Trakyaka) Trakya Kalkınma Ajansı proje örneği, (Gmka) Güney Marmara Kalkınma Ajansı proje örneği, (İzka) İzmir Kalkınma Ajansı proje örneği, (Geka) Güney Ege Kalkınma Ajansı proje örneği, (Zafer) Zafer Kalkınma Ajansı proje örneği, (Bebka) Bursa, Eskişehir, Bilecik Kalkınma Ajansı proje örneği, (Marka) Doğu Marmara Kalkınma Ajansı proje örneği,(Ankaraka) Ankara Kalkınma Ajansı proje örneği, (Mevka) Mevlana Kalkınma Ajansı proje örneği, (Baka) Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı proje örneği, (Cka) Çukurova Kalkınma Ajansı proje örneği , (Doğaka) Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı proje örneği, (Ahika) Ahiler Kalkınma Ajansı proje örneği, (Oran) Orta Anadolu Kalkınma Ajansı proje örneği, (Bakka) Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı proje örneği, (Kuzka) Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı proje örneği, (Oka) Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı proje örneği, (Doka) Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı proje örneği, (Kudaka) Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı proje örneği, (Serka) Serhat Kalkınma Ajansı proje örneği, (Fka) Fırat Kalkınma Ajansı proje örneği, (Daka)  Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı proje örneği, (İka) İpek Yolu Kalkınma Ajansı proje örneği, (Karacadağ) Karacadağ Kalkınma Ajansı proje örneği, (Dika) Dicle Kalkınma Ajansı proje örneği,Kalkınma Ajansı Projeleri, kalkınma ajansları proje örnekleri

 

 

 

 

Paylaş, Beğen !

yorumlar:

3 Yorum Yapılmış!

  taylan

  May 22, 2013

  güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim

  Cevapla

  meltem caner

  May 23, 2013

  Herkesin tonlarca para istedigi projeyi siz burada bedava yayinlamissiniz valla helal olsun. Kiymeti bilinir umarim. Tesekkurler..

  Cevapla

  selman sert

  Şub 14, 2014

  valla emeği paylaşandan Allah razı olsun.

  Cevapla

yorum yapmak ister misin?Sponsorlu Bağlantılar

© YASAL UYARI - İş Planları, İş Planı Örnekleri, Girişimcilik ve İş Fikirleri
İnternet sitemizde sunulan/yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu sitemizce garanti edilmemektedir. Bu nedenle, ziyaretçilerin; sitemizden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sitemize giriş yapmış olan kişiler bunları kabul etmiş sayılır.

alexa bilgilerim
Aşağıdaki yazı, Kalkınma Ajansı Destekleri, Kalkınma Ajansı Proje Örnekleri kategorisine yazılmış.


Kalkınma ajanslarından hibe ve teşvik almak istiyorsanız haberimizi dikkatle okuyunuz,zira istedikleri gibi proje sunmazsanız destek almanız oldukça zor olacaktır. ...