Çiğ Köfte Bayiliğinde Tercih Edilecek Markalar | İş Planları, İş Planı Örnekleri, Girişimcilik ve İş Fikirleri
Sponsorlu Bağlantılar
film izle | hd film izle | erotik film

16

Mayıs
2013

Çiğ Köfte Bayiliğinde Tercih Edilecek Markalar

Kategori: Bayilik ve Franchising  |  Yorum: 2  |  22.114 okunma

cigkofte2000’li yılların başında adını duyurmaya başlayan çiğköfte sektörü, her geçen gün tüketicinin talebinin artması nedeniyle hem üretici için, hemde satış bayileri için yükselen bir sektör halini aldı. Ülkemizin yükselen çiğköfte sektöründe o kadar çok marka çıktı ki, inanın bunları takip etmekte zorlanmaya başladık. Her geçen gün sektörde yeni aktörler yer almakta ve büyük pastadan pay alma peşine düşmektedir. Her köşe başında görmeye başladığımız çiğköfte dükkanları, çılgınlık boyutlarına ulaşmış durumdadır.

Tahmin edilen çiğköfte sektörü büyüklüğü, 400 Milyon TL civarında olur, her geçen gün sektör daha da büyümektedir. Bir çiğköfte bayisi açmanın maliyeti 5.000 ila 30.000 Tl arasında değişmekte, yaklaşık aylık cirolarda 5.000 ila 30.000 Tl arasında olduğu tahmin edilmektedir. Hal böyle olunca ufak yatırımcı elinde ki ufak sermaye ile en az riskle ne iş yapabilirim diye düşündüğünde ilk aklına gelen çiğköfte bayiliği olmaktadır.

Çiğköfte bayiliği her ne kadar güzel bir yatırım olarak görünsede, uygun firma seçiminin yapılmaması, lokasyon yanlışlıkları nedeniyle açılan bayiler kadar kapanan bayilerinde olduğu bilinmektedir. Böyle bir yatırıma başlamadan önce kesinlikle çalışılacak firmanın seçimini iyi yapmak gerekmektedir. Baştan fazla para vermemek uğruna adı sanı duyulmamış, sizi gerçekten kurumsal kimliğiyle desteklemeyecek bir firmayla çalışmak yerine, sektörde tecrübe sahibi olan, bayilerini her alanda destekleyen, ürün kalitesinden ödün vermeyen firmaları seçmek size maça bir kaç sıfır önde başlama imkanı sunacaktır.

Çiğköfte Bayiliği konusunda gerek kurumsal vizyonu, gerek bayilerini desteklemesi, gerek üretim alt yapısı, gerek tanıtım faaliyetleri konusunda fark yaratan ve tercih edilebilecek çiğköfte firmalarını aşağıda sizler için sıralamaya çalıştık. Tercihinizi yaparken bu firmaları mutlaka listenizin baş sıralarına koymanızı öneririz.

tatlıses-çiğ-köfte-logoTatlıses Çiğ Köfte; Kurumsal vizyonu öne çıkan bir firma olup, üretim tesisleri bakımından diğer firmalardan bir kaç adım öndedir. Tanıtım faaliyetleri ve promosyonlarla bayilerini desteklemesi oldukça önemlidir. Fiyat olarak diğer firmalara oranla biraz pahalı olsada, Tatlıses isminin ülkemizde tercih edilen bir marka olması fiyat konusunda ki eksilerini artıya dönüştürmektedir. Tüketicinin markaya olan güveni sizin il aşamada yaşayabileceğiniz sıkıntıları en aza indirecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

komagene_logoKomagene Çiğköfte; Sektörde uzun yıllardır varlığını sürdürmesi, bayilik konusunda olan tecrübesi en büyük artılarındandır. Franchising sistemini başarıyla uygulayan firma, reklam ve tanıtım faaliyetleriyle bayilerine avantajlar sunmaktadır. Marka bilinirliliği olan bir firma olması sizi size büyük avantajlar sağlayacaktır. Ayrıca promosyon çalışmaları satışlarınızın artmasını sağlayacak unsur olarak görülmektedir. Bunun yanında ürün çeşitliliğini her geçen gün artırması, sizin çapraz satış şansınızı artırmakta ve cironuza olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

oses-çiğköfte-logoOSES Çiğ Köfte; Sektörde en büyük bayi ağına sahip olan firma, gerek kurumsal vizyonu, gerek bayilerine vermiş olduğu eğitimlerle sürekli bayisini destekleyen bir firma konumundadır. Ses getiren çiğköfte fabrikasıyla üretim alanında oldukça ileri konumdadır. Sektörde olan 10 yıllık tecrübesi firmanın en büyük artılarındandır.

çiğköftem-logoÇiğköftem Çiğ Köfte; Bayi ağı oldukça geniş olan firma, yurt dışında Almanya, Avusturya, ABD, Belçika, Hollanda, İngiltere, Kazakistan ve Türkiye’de 200’e yakın bayisiyle sektörün önemli aktörlerinden. Tanıtım ve promosyon çalışmalarına önem veren firma, eğitim konusunda da bayilerini sürekli desteklemektedir.

çiğköfteci-ömer-usta-logoÇiğköfteci Ömer Usta; Tadı ve lezztiyle farklı olan markalardan birisi. Modern ve hijyenik üretim tesisleriyle tüketiciye kaliteli ürünler sunmakta.

meshur_adiyaman_cigkofte_logoMeşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi; Firma yöresel tadıyla ürün kalitesiyle tercih edilecek markalarda, bayi ağının genişliği tercih edilen bir marka olduğunun göstergesi.

Terimler; tercih edilecek çiğ köfte markaları, çiğ köfte bayiliği veren firmalar, çiğ köfte bayileri, en iyi çiğ köfte bayileri, çiğ köfte bayiliği şartları, çiğköfte sektörü, çiğ köfte pazarı, çiğ köfte firmaları, çiğ köfte markaları, en iyi çiğ köfte markası, çiğ köfte bayiliği şartları, etsiz çiğköfte markaları, çiğ köfte bayiliği, çiğ köfte franchising

Paylaş, Beğen !

yorumlar:

2 Yorum Yapılmış!

  meltem caner

  May 23, 2013

  Yalniz o degilde resmi gorunce canim cigkofte cekti. :)

  Cevapla

  ali dayi

  Eyl 16, 2013

  cok guzle basarilar dilerim

  Cevapla

yorum yapmak ister misin?Sponsorlu Bağlantılar

© YASAL UYARI - İş Planları, İş Planı Örnekleri, Girişimcilik ve İş Fikirleri
İnternet sitemizde sunulan/yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu sitemizce garanti edilmemektedir. Bu nedenle, ziyaretçilerin; sitemizden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sitemize giriş yapmış olan kişiler bunları kabul etmiş sayılır.

alexa bilgilerim
Aşağıdaki yazı, Bayilik ve Franchising kategorisine yazılmış.


Ülkemizin yükselen yıldızlarından biri olan çiğköfte sektörü, her geçen gün pazar payını artırmakta ve yeni firmalarında ortaya çıkmasıyla birlikte ...